Scroll down

Guxim

Nje dashuri e cila do te vendos ne levizje te gjithe personazhet ku do te bien ne pah intrigat dhe manipuline te cilat vendosin ne kurth dy personazhet kryesore. Dy te rinj te cilet duan te gezojne dashurine e tyre, por nje "pasion i shkuar" kthehet ..

Përshkrimi

Guxim

Guxim

Nje dashuri e cila do te vendos ne levizje te gjithe personazhet ku do te bien ne pah intrigat dhe manipuline te cilat vendosin ne kurth dy personazhet kryesore. Dy te rinj te cilet duan te gezojne dashurine e tyre, por nje "pasion i shkuar" kthehet ne urrejtie, egoizem dhe pengese per ta. Mes aksionit drames dhe romances ne fund triumfon e verteta!

  • Premiera 17/04/2024
  • Kohëzgjatja
Dramë Krim Aksion Romancë

Regjisor

  • Ben Stassen
  • Jeremy Degruson