Scroll down

Operation Fortune: Ruse de guerre

Agjenti special Orson Fortune dhe ekipi i tij i operativëve rekrutojnë një nga yjet më të mëdhenj të filmit të Hollivudit për t'i ndihmuar ata në një mision të fshehtë kur shitja e ..

Përshkrimi

Operation Fortune: Ruse de guerre

Operation Fortune: Ruse de guerre

Agjenti special Orson Fortune dhe ekipi i tij i operativëve rekrutojnë një nga yjet më të mëdhenj të filmit të Hollivudit për t'i ndihmuar ata në një mision të fshehtë kur shitja e një teknologjie të re armësh vdekjeprurëse kërcënon të prishë rendin botëror.

Aktorë:
Aubrey Plaza, Jason Statham, Hugh Grant
Regjisori:
Guy Ritchie
Distributori:
BLITZ
  • Premiera 05/01/2023
  • Kohëzgjatja
Aksion Komedi Triller