Së shpejti

Triller Aksion Komedi

The Fall Guy

date_range 02/05/2024

Colt Seavers është një marifet i cili u largua nga biznesi një vit më parë për t'u fokusuar në shëndetin e tij fizik dhe mendor. Ai është rikthyer në shërbim kur ylli i një fil..

MË SHUMË

Aksion Aventurë Sci-fi

Godzilla x Kong: The New Empire

date_range 28/03/2024

Dy titanë të lashtë, Godzilla dhe Kong, përplasen në një betejë epike ndërsa njerëzit zbulojnë origjinën e tyre të ndërthurur dhe lidhjen me misteret e Skull Island.

MË SHUMË

Aventurë

Arthur the King

date_range 28/03/2024

Një vrapues aventurier adopton një qen endacak të quajtur Arthur për t'u bashkuar me të në një garë epike durimi.

MË SHUMË

Horror

Baghead

date_range 21/03/2024

Një grua e re trashëgon një pijetore të rrënuar dhe zbulon një sekret të errët brenda bodrumit të tij - Baghead - një krijesë që ndryshon formën që do t'ju lejojë të ..

MË SHUMË

Komedi

Miami Bici 2

date_range 14/03/2024

Piciu dhe Bila shfrytëzojnë një mundësi të papritur nga një klient rumun dhe shkojnë në Los Anxhelos. Por së shpejti ata kuptojnë se padashur kanë rënë në botën e mafies s&eum..

MË SHUMË

Aksion Triller

Land of Bad

date_range 14/03/2024

Një kontrollues luftarak fillestar i forcave ajrore dhe një pilot me përvojë droni mbështesin një ekip të Delta Force ndërsa përpiqen të zhvendosin një mision të gabuar në një oper..

MË SHUMË

I animuar Aksion Aventurë

Kung Fu Panda 4

date_range 07/03/2024

Pasi Po caktohet për t'u bërë Udhëheqësi Shpirtëror i Luginës së Paqes, ai duhet të gjejë dhe të trajnojë një Luftëtar të ri Dragoit, ndërsa një magjistare e lig..

MË SHUMË

Horror

Imaginary

date_range 07/03/2024

Një grua kthehet në shtëpinë e saj të fëmijërisë për të zbuluar se miku imagjinar që la pas është shumë i vërtetë dhe i pakënaqur që e braktisi atë.

MË SHUMË

Biografi

Cabrini

date_range 07/03/2024

Pasi dëshmoi sëmundje dhe varfëri në lagjet e varfra të Nju Jorkut, emigrantja italiane Francesca Cabrini nis një udhëtim të guximshëm për të bindur kryebashkiakun armiqësor që të ..

MË SHUMË

Komedi I animuar Aventurë

Jungle Bunch 2: The World Tour

date_range 29/02/2024

Një kastor i egër mbulon xhunglën me një substancë të rrezikshme rozë që shpërthen kur bie në kontakt me ujin. Me afrimin e sezonit të shirave, ekipi i ndryshëm i kafshëve duhet të..

MË SHUMË

Ju duhet ndihmë? Kontaktoni ekipin tonë mbështetës në ...

+38349137222

Dolby Atmos

Për herë të parë në Kosovë, CINEMARINE sjell sistemin e projektimit SONY me cilësi të imazhit 4K si dhe sistemin e avancuar ATMOS që siguron zërimin e barabartë për 360 shkallë.

MË SHUMË